JankoOgrodnik.pl

Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.

Christina. Bliźniaczki urodzona jako światłoChristina. Bliźniaczki urodzona jako światło
Wpis: Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.
Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien napisała pierwszą książkę o swojej córce Christinie von Dreien. Wielu ludzi zapomniało, że każdy z nas jest boską istotą. Każdy człowiek jest światłem i tylko wszyscy razem dajemy jedno wielkie światło. Każda żywa istota nosi w sobie iskrę Bożą i każdy z nas jest częścią tego wielkiego światła. Stworzenie nie byłoby doskonałe, gdyby brakowało, choć jednego z tych świateł. Oto co chcę przekazać ludziom.
Podaj dalej:

W artykule przeczytasz...

Bliźniaczki urodzone, jako światło. Christina von Dreien w książce tej mówi o sobie: ”Nie jestem na tym świecie, by czynić cuda. Chcę przywrócić pokój i boską świadomość każdemu człowiekowi. Wtedy ludzie zrozumieją, że mogą się sami uzdrowić.

Dawno temu zapomnieliśmy, że każdy z nas jest boską istotą i ma w sobie moc kreowania rzeczywistości. Każdy człowiek jest światłem i tylko wszyscy razem dajemy jedno wielkie światło. Każda żywa istota nosi w sobie iskrę Bożą i każdy z nas jest częścią tego wielkiego światła. Stworzenie nie byłoby doskonałe, gdyby brakowało, choć jednego z tych świateł. Oto co chcę przekazać ludziom.

Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.
Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.

Moim zdaniem istnieje tylko jedna, jedyna miłość. Miłość to miłość jest bezgraniczna, bezwarunkowa, bez końca i bez rozróżniania. Miłość jest tym, co nieograniczone we wszechświecie, pierwotną substancją, która jest podstawą wszystkiego, co istnieje.

Czym jest dla mnie ta książka Christina – Bliźniaczki urodzone, jako światło?

Przede wszystkim nadzieją, że “nie światło”, czyli “twórcy obrazów”, siły zła, czy jakkolwiek nazwiemy tą negatywną stronę, tej ciemnej strony, nie mają, aż takiej siły, aby wygrać z miłością i światłem. Innymi słowy, nie mają szans na wygranie. Ponieważ miłość jest zawsze większa i silniejsza. To światło rozświetla ciemność, a nie odwrotnie.

Częste zdolności dzisiejszych dzieci
Częste zdolności dzisiejszych dzieci

Żyjemy w ciekawych czasach, bardzo burzliwych i dynamicznie się zmieniających. W czasach, gdzie ciemne strony chcą za wszelką cenę utrzymać panowanie nad całą ludzkością. Niektórzy mówią, że żyjemy w czasach ostatecznych. Ja nazwę to inaczej, żyjemy w doskonałych czasach, aby wznieść się o kilka poziomów wyżej w swoim rozwoju.

Kolejna rzecz, my wszyscy jesteśmy jedno i każdy z nas jest ważny. Nie wszyscy jednak idą drogą do światła. Wielu odłączyło się od źródła i idzie w kierunku ciemności. Dla mnie daje to nowe spojrzenie na świat i życie. Daje większe zrozumienie dotyczące życia.

Christina, mając postrzeganie szersze niż my wszyscy, widzi więcej. W swoich przekazać nawołuje do spokoju, pracy nad sobą, przebaczaniu i zajęciem się swoim życiem. Zachęcam do przeczytania książki Christina – Bliźniaczki urodzone, jako światło. Ponieważ ona pogłębi Twoją wiedzę i pozwoli Ci pozbyć się choć trochę strachu i lęku, który masz w sobie zaprogramowany przez “twórców obrazów”. Przede wszystkim strach jest pokarmem dla nieświatła.

Bliźniaczki urodzone, jako światło. Christina – informacje z okładki książki.

Christina von Dreien (urodzona w 2001 r.) jest młodą kobietą z Toggenburga w Szwajcarii. Urodziła się ze znacznie rozszerzoną świadomością i należy do nowej generacji młodych, ewolucyjnych myślicieli. Postrzegają, opisują i przeżywają istnienie człowieka, jako kompleksowość fizyki kwantowej, neuropsychologii i duchowości. Zawsze wykazywała nadzwyczajne zrozumienie aktualnej sytuacji światowej. Cristina przede wszystkim zaskakuje nas swoją wysoką etyką, mądrością i wewnętrznym spokojem. Następnie ukazuje nam nowy wymiar bycia człowiekiem.

Córka Bernadette von Dreien Christina w zupełnie naturalny i swobodny sposób obchodzi się ze swoimi licznymi paranormalnymi zdolnościami, takimi jak wielowymiarowa percepcja, postrzeganie aury, jasnowidzenie, telepatia, telekineza, kontakt z zaświatami, komunikacja ze zwierzętami lub roślinami i tym podobne. Od urodzenia jest świadomie połączona ze sferami wyższych wymiarów i cywilizacjami światła.

Christina zwiastuje nowy etap ewolucji człowieka.

Zwiastując nowy etap ewolucji człowieka, Christina inkarnowała się razem ze swoją bliźniaczką Eleną na Ziemi, ponieważ chce szerzyć światło i pokój. Mówi: „Są już wszystkie światła na całym świecie. Potrzeba tylko kogoś, kto wciśnie przycisk »ON«”.

Niniejszy tom opowiada – z perspektywy jej matki Bernadette – historię wyjątkowych narodzin Christiny, jej dzieciństwa i młodości do szesnastego roku życia. Są to lata dostosowania się do trójwymiarowości, lata szkoleń i prób – przygotowań do jej zadania życiowego. Christina określa je trzema kluczowymi pojęciami: wolność, prawda i miłość.

Pozostałe książki Christiny von Dreien

Dowiedz się więcej … Kim jest Christina von Dreien? …

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien.

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien

Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu rozumowania i postrzegania rzeczywistości oraz do przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego zewnętrznego na poziom osobisty wewnętrzny i wzięcie pełnej odpowiedzialności za to, co się dzieje w naszym życiu na siebie.

Christina Tom 1 Blizniaczki urodzone jako swiatlo Bernadette von Dreien

Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.

Christina potrafi patrzeć na każde zdarzenie z wielowarstwowych perspektyw, wliczając w swoje myśli zarówno zagadnienia fizyki kwantowej, neuropsychologii, jak i duchowości. Jednocześnie posiada wiele paranormalnych zdolności, takich jak postrzeganie aury, jasnowidzenie, telekineza i telepatia. Potrafi również komunikować się ze zwierzętami, roślinami, a nawet ze światem zmarłych. Jej świadomość połączona jest z wieloma wymiarami życia.

Christina Tom 2 Wizja dobra Bernadette von Dreien

Christina, tom 2. Wizja dobra, Bernadette von Dreien.

Tom 2 opowiada dalszą część historii: ukończenie szkoły, ujawnienie się jej planu życiowego i wspaniały początek jej działalności publicznej z perspektywy jej matki Bernadette.  Książka przedstawia uniwersalne zasady życia, podążanie indywidualną drogą duszy i rozwój osobistego potencjału, wsparcie ze strony naszych opiekunów duchowych, praktyczne wskazówki do podniesienia indywidualnej i zbiorowej częstotliwości oraz inne zagadnienia.

Christina T.3 Świadomość tworzy pokój.

Christina. Tom 3. Świadomość tworzy pokój. Christina von Dreien.

Pierwsze dwa tomy serii książek Christina zostały napisane przez jej matkę Bernadette von Dreien opowiadają one o początkach historii Christiny. W tomie 3 już sama opowiada o tym, kim jesteśmy, dlaczego warunki na Ziemi są dziś takie, jakie są, i jaki pozytywny kierunek może obrać globalny rozwój. Utwierdza nas w przekonaniu, że, na koniec wszystko będzie dobrze.

Nieposłuszeństwo miłości. Christina von Dreien.

Nieposłuszeństwo miłości. Christina von Dreien.

Nieposłuszeństwo miłości odpowiada na te pytania, przedstawiając przenikliwe, a czasem zaskakujące wyjaśnienia obecnej sytuacji na świecie. Książka wzywa do większej odwagi i przypomina, czym jest człowieczeństwo. Zachęca do bezprzemocowego oporu wobec systemu społecznego, który jest tak oddalony od miłości, że bezsumiennie niszczy przyrodę, a kłamstwa, manipulacje, przemoc i wojny uznaje za normalność.

Pytania do Ciebie na koniec.

  1. Czego nauczyłeś/aś się z tego artykułu?
  2. Co zrobiło na Tobie największe wrażenie?
  3. Czy masz jakieś przemyślenia, spostrzeżenia, uwagi, wnioski?
  4. Jakimi przemyśleniami chciałbyś się podzielić z czytelnikami bloga?
  5. Zanim jednak cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z zasadami komentowania.
  6. Jeśli już znasz zasady komentowania, dodaj komentarz, aby wzbogacić treść artykułu o swoją konstruktywną opinię i swój punkt widzenia, abyśmy wszyscy mogli rozszerzyć swoje zrozumienie życia.

Zapraszam do aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób zakupy w Oriflame

build_links(); ?>