JankoOgrodnik.pl

Christina von Dreien. Na koniec wszystko będzie dobrze.

Na końcu wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien.
Wpis: Christina von Dreien. Na koniec wszystko będzie dobrze.
Żyjemy obecnie w ciekawych czasach, których dzieje się bardzo dużo. Żyjemy w dziwnych, szalonych „koronaczasach”, zdominowanych globalnymi kryzysami, lękiem i niepewnością, obostrzeniami i protestami, wrogim myśleniem i wzajemnymi oskarżeniami. W czasach, w których garstka „osób” – kontrolerów próbuje zdominować i podporządkować sobie cały świat. Jednak to się im nie uda, gdyż jak to ujęła Christina w swej książce “Na koniec wszystko będzie dobrze”. Czyli cokolwiek się wydarzy będzie po naszej myśli.
Podaj dalej:

W artykule przeczytasz...

Christina, przedstawicielka nowej generacji inspiratorów

W tym arcyciekawym okresie naszego życia głos zabiera Christina von Dreien przedstawicielka nowej generacji prekursorów i pozytywnych inspiratorów. Jej imponująca perspektywa umożliwia nowe, obszerniejsze spojrzenie na obecną sytuację światową i na nadchodzące czasy.

Wykraczając poza stereotypy nieszablonowych myślicieli i spirytystów, Christina von Dreien dociera do ludzkich serc. Porusza je swoim zarazem prostym, jak i genialnym przekazem. Przekazuje pozytywne informacje, które zbudują każdego człowieka, który zobaczy zupełnie nową perspektywę. Czujesz przygnębienie, powinieneś ją przeczytać, aby nabrać innej perspektywy na to, co się dzieje w obecnych czasach.

Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie.

Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu rozumowania i postrzegania rzeczywistości oraz do przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego zewnętrznego na poziom osobisty wewnętrzny i wzięcie pełnej odpowiedzialności za to, co się dzieje w naszym życiu na siebie. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie, trzeba to zrozumieć i zaakceptować. Moje przemyślenia na ten temat znajdziesz artykule,  Świat wewnętrzny drogą do zmiany świata zewnętrznego.

Co każdy z nas konkretnie może zrobić, aby nasz destrukcyjny
i zepsuty system w końcu zmienił się na lepsze?

 • Zmienić swój własny sposób myślenia i otworzyć się na nowe spostrzeżenia.
 • Dostrzegać we wszystkim pozytywy i je wspomagać.
 • Przestać się bać bez względu na to, co się stanie.
 • Ufać, że na koniec wszystko będzie dobrze. Tworzysz pozytywny obraz jutra, ale należy żyć w tym czasie, co nazywamy teraz.
 • Prosić wewnętrznego ducha o wsparcie. Każdy z nas ma w sobie ducha.
 • Kultywować zadowolenie, wdzięczność i przebaczenie. Czuć się każdego dnia dobrze i starać się czuć coraz lepiej i lepiej, gdyż wtedy masz pewność, że twoje myślenie jest pozytywne, bez względu na sytuację jak się pojawia w Twoim życiu.

Odłącz się od fałszywego proroka.

Przesłanie Christiny daje nam siłę i ufność i nadzieję, że sami możemy stworzyć i tworzymy to niebo tu na Ziemi, którego wszyscy pragniemy, i to właśnie teraz. Ważnym elementem jest odłączenie się od fałszywego proroka, jakim jest TV, który robi z naszego mózgu sieczkę, wprowadza do życia strach, lęk, nienawiść, zawiść, zazdrość, rozdzielenie ludzi, fałszywe informacje. Czas spędzany przy telewizorni przeznaczyć na kontakt z przyrodą, poczytanie dobrej książki lub rozmowę z pozytywnymi przyjaciółmi. Zacząć myśleć jak człowiek, nie jak OSOBA, która jest marionetką w rękach twórców obrazów.

Zachęcam gorąco do przeczytania tej książki. Jest to bardzo pozytywna książka, która daje nadzieję dla każdego, bez względu, w jakiej obecnie znajduje się sytuacji.

Christina von Dreien napisała małą książkę, ale dającą dużo otuchy dla każdego.

Na koniec wszystko będzie dobrze. To druga książka Christiny po Świadomość tworzy pokój (2019), jest ona napisana wyłącznie na podstawie wystąpień publicznych Christiny. Głównie bazująca na wykładzie w Salzburgu z dnia 29 sierpnia 2020 roku, uzupełnionego o wybrane fragmenty z innych wykładów oraz newsletterów Christiny von Dreien.

Zobacz, gdzie możesz kupić książkę. »

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien.
Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien.

Pozostałe książki Christiny von Dreien

Dowiedz się więcej … Kim jest Christina von Dreien? …

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien.

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien

Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu rozumowania i postrzegania rzeczywistości oraz do przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego zewnętrznego na poziom osobisty wewnętrzny i wzięcie pełnej odpowiedzialności za to, co się dzieje w naszym życiu na siebie.

Christina Tom 1 Blizniaczki urodzone jako swiatlo Bernadette von Dreien

Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.

Christina potrafi patrzeć na każde zdarzenie z wielowarstwowych perspektyw, wliczając w swoje myśli zarówno zagadnienia fizyki kwantowej, neuropsychologii, jak i duchowości. Jednocześnie posiada wiele paranormalnych zdolności, takich jak postrzeganie aury, jasnowidzenie, telekineza i telepatia. Potrafi również komunikować się ze zwierzętami, roślinami, a nawet ze światem zmarłych. Jej świadomość połączona jest z wieloma wymiarami życia.

Christina Tom 2 Wizja dobra Bernadette von Dreien

Christina, tom 2. Wizja dobra, Bernadette von Dreien.

Tom 2 opowiada dalszą część historii: ukończenie szkoły, ujawnienie się jej planu życiowego i wspaniały początek jej działalności publicznej z perspektywy jej matki Bernadette.  Książka przedstawia uniwersalne zasady życia, podążanie indywidualną drogą duszy i rozwój osobistego potencjału, wsparcie ze strony naszych opiekunów duchowych, praktyczne wskazówki do podniesienia indywidualnej i zbiorowej częstotliwości oraz inne zagadnienia.

Christina T.3 Świadomość tworzy pokój.

Christina. Tom 3. Świadomość tworzy pokój. Christina von Dreien.

Pierwsze dwa tomy serii książek Christina zostały napisane przez jej matkę Bernadette von Dreien opowiadają one o początkach historii Christiny. W tomie 3 już sama opowiada o tym, kim jesteśmy, dlaczego warunki na Ziemi są dziś takie, jakie są, i jaki pozytywny kierunek może obrać globalny rozwój. Utwierdza nas w przekonaniu, że, na koniec wszystko będzie dobrze.

Nieposłuszeństwo miłości. Christina von Dreien.

Nieposłuszeństwo miłości. Christina von Dreien.

Nieposłuszeństwo miłości odpowiada na te pytania, przedstawiając przenikliwe, a czasem zaskakujące wyjaśnienia obecnej sytuacji na świecie. Książka wzywa do większej odwagi i przypomina, czym jest człowieczeństwo. Zachęca do bezprzemocowego oporu wobec systemu społecznego, który jest tak oddalony od miłości, że bezsumiennie niszczy przyrodę, a kłamstwa, manipulacje, przemoc i wojny uznaje za normalność.

Pytania do Ciebie na koniec.

 1. Czego nauczyłeś/aś się z tego artykułu?
 2. Co zrobiło na Tobie największe wrażenie?
 3. Czy masz jakieś przemyślenia, spostrzeżenia, uwagi, wnioski?
 4. Jakimi przemyśleniami chciałbyś się podzielić z czytelnikami bloga?
 5. Zanim jednak cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z zasadami komentowania.
 6. Jeśli już znasz zasady komentowania, dodaj komentarz, aby wzbogacić treść artykułu o swoją konstruktywną opinię i swój punkt widzenia, abyśmy wszyscy mogli rozszerzyć swoje zrozumienie życia.

Zapraszam do aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób zakupy w Oriflame

build_links(); ?>