Otwórz własny Wiejski Punkt Handlowy w swoim domu.

Zostań jednym z 2000 właścicieli Wiejskich Punktów Handlowych na wsi w całym kraju i zarabiaj z nami.

Wiejski Punkt Handlowy może otworzyć każdy Ambasador projektu Wieś Plus, a także każdy dowolny mieszkaniec wsi, który:

 1. Ma czas, chęci i wewnętrzną motywację do działania.
 2. Dysponuje garażem lub innym suchym i zabezpieczonym pomieszczeniem magazynowym przed gryzoniami i opadami deszczu.
 3. Dysponuje gotówką około 4000 zł do 5000 zł na start.
 4. Chce dorobić do swojego budżetu od 1 000 do 15 000 zł miesięcznie lub więcej w zależności od zaangażowania.
 5. Chce prowadzić własny biznes w swoim domu, wykorzystując w ten sposób potencjał, którego nie mają ludzie mieszkający w mieście.
Odtwórz film na temat JankoOgrodnik.pl

Czym jest Wiejski Punkt Handlowy?

Czy znasz punkty sprzedaży gazu butlowego? Zapewne tak. Na wioskach jest ich dość sporo, często w jednej wiosce jest ich kilka. Jest to bardzo wygodna opcja dla mieszkańców wsi, gdyż w łatwy sposób mogą zakupić dla siebie butle z gazem do swoich kuchenek gazowych, a także do ogrzewania domu. Właściciel takiego punktu ma ten przywilej, że może zarobić na własną butlę z gazem.

Idea powstania Wiejskich Punktów Handlowych (WPH) opiera się na obserwacji, tych  punktów sprzedaży. Modelowo na nich się wzorujemy, z tą różnicą, że w naszych założeniach:

 • Taki Wiejski Punkt Handlowy ma być jeden na kilka wiosek i swym zasięgiem obejmować około 8 000 mieszkańców.
 • W całych kraju ma powstać 2000 Wiejskich Punktów Sprzedaży (WPH).
 • Właściciel WPH będzie miał wyłączność na swoim wybranym przez siebie terenie.
 • Chcemy, aby taki właściel punktu sprzedaży godnie zarabiał, oferując dostępne produkty w sprzedaży. Przy takim rozwiązaniu są możliwe zarobki nawet od 1000 zł do 15 000 zł lub więcej w zależności od aktywności właściciela punktu.
 • Wiejski Punkt Handlowy to miejsce, w którym można znaleźć wiele różnych produktów, jak gaz butlowy, pasze i karmy dla zwierząt, nawozy wapniowe, węgiel, pelet oraz wiele innych produktów. To kluczowe produkty dla mieszkańców wsi.
 • W ofercie są szczególnie produkty, bardzo istotne dla mieszkańców wsi i hodowców, rolników, ogrodników oraz działkowców. Dzięki temu taki Wiejski Punkt Handlowy staje się ważnym miejscem w codziennym życiu mieszkańców na wsi.

.

placeholder

Naszym celem jest otwarcie 2000 Wiejskich Punktów Handlowych w 2 lata.

Wiejski Punkt Handlowy to nowatorski i innowacyjny model współpracy pomiędzy Holdingiem Wieś Plus będącym głównym operatorem projektu, firmą EuRolPol dostarczającą pasze i karmy, firmą Complexor dostarczającą, nawozy wapniowe, firmą GASPOL dostarczającą butle z gazem i innymi oraz firmą PROEXIM POLSKA importerem węgla dla Wieś Plus z jednej strony, a mieszkańcem dowolnej wsi, który chce dodatkowo, zarobić do swojego budżetu domowego sprzedając wyżej wymienione produkty poprzez otwarcie w swojej miejscowości Wiejskiego Punktu Handlowego — WPH.

Jaki cel mają Wiejskie Punkty Handlowe (WPH)?

Dzięki Wiejskim Punktom sprzedaży

 • Chcemy dotrzeć do mieszkańców wsi i mniejszych miejscowości z karmami i paszami dla zwierząt, węglem, peletem, gazem butlowym, a także innymi potrzebnymi produktami i usługami.
 • Chcemy, aby mieszkańcy mogli je kupić u sąsiada i w ten sposób pozwolić zarobić lokalnej rodzinie.
 • Chcemy, aby potencjalny klient mógł to wszystko uzyskać lokalnie i nie tracił czasu oraz pieniędzy na paliwo.
 • Chcemy, aby nasze platformy wspólnych grupowych zakupów oraz redystrybucji okazyjnych towarów dawały korzyści właścicielom WPH, jak również mieszkańcom okolicznych wsi.

Naszym strategicznym celem jest.

 • Otwarcie w ciągu najbliższych dwóch lat 2000 Wiejskich Punktów Handlowych w całej Polsce, usytuowanych w taki sposób, aby każdy Paszopunkt mógł swobodnie obsłużyć do około 8 tysięcy ludzi zamieszkujących nawet do 20 miejscowości.
 • Spowodowanie, aby każdy właściciel WPH poczuł się komfortowo poprzez uzyskanie statusu wyłączności na wybranym przez siebie rejonie. Już na samym początku sprawdzimy, czy nie będziesz konkurencją dla innego WPH, a w przyszłości będziemy rozmieszczać tak kolejne, abyś Ty nie miał konkurencji.
 • Zmniejszenie ilość pośredników pomiędzy producentami a końcowym odbiorcą.

Jaka jest oferta Wiejskich Punktów handlowych (WPH).

Pasza jajo

Bazowe produkty: Karmy i pasze dla zwierząt.

Pasze i karmy dla zwierząt to inny ważny produkt oferowany w Wiejskim Punkcie Sprzedaży. Można w nim znaleźć pasze i karmy dla bydła, drobiu, świń, koni i innych zwierząt hodowlanych. Pasze te są ważne dla zdrowia i dobrej kondycji zwierząt, a ich dostępność w punkcie sprzedaży na wsi jest szczególnie istotna dla rolników i hodowców.

Dlaczego EuRolPol?

To firma działająca na rynku polskim od ponad 23 lat. Stabilny i sprawdzony partner biznesowy z gotową infrastrukturą dystrybucyjną. Posiada odpowiednie zaplecze produkcyjne, magazynowe i logistyczne. To duża krajowa firma mieszcząca się w centrum Polski, w województwie łódzkim. Firma jest postrzegana na rynku, jako ta, która posiada w sprzedaży wysokiej, jakości produkty cenione przez klientów.

Nawozy wapniowe

Redystrybucja nawózów wapniowych dla rolników, ogrodników i działkowców.

Nawozy oferowane przez firmę Complexor to wysokiej jakości, ekologiczne, granulowane nawozy wapniowe stosowane w uprawie różnych gatunków zbóż. Zapewniają one rośliną optymalną porcję składników mineralnych przez cały okres wzrostu i wegetacji. Jest to ważny składnik odżywczy dla gleby i roślin, dlatego rolnicy często wykorzystują go w swoich gospodarstwach. W WPH będzie można znaleźć różne rodzaje nawozów wapniowych, dostosowane do różnych potrzeb.

Dlaczego COMPLEXOR?

Firma Complexor na rynku polskim działa od 2011 roku. Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest dystrybucja granulowanych nawozów wapniowych. Personel to doświadczeni pracownicy, wdrożeni w system działalności firmy, zapoznani z zakresem i charakterem swoich obowiązków oraz spoczywającej na nich odpowiedzialności. Produkty te cechują się niewygórowaną cenę, dogodne warunki zakupu, szybką realizację sprzedaży.

Węgiel i pelet

Redystrybucja produktów opałowych jak węgiel, ekogroszek, pelet.

Węgiel i pelety to produkty, które są potrzebne do ogrzewania w sezonie zimowym. Wiejski Punkt Sprzedaży oferuje różne rodzaje węgla i peletów, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Butla z gazem

Redystrybucji butli z gazem.

Gaz butlowy to produkt, który jest niezbędny do gotowania i ogrzewania w wielu gospodarstwach domowych na wsi. W Wiejskim Punkcie Sprzedaży można kupić standardową 11- kilogramową butlę z gazem z renomowanej firmy zaopatrującej 70% rynku polskiego.

placeholder

Pozostałe produkty w ofercie Wiejskiego Punktu Sprzedaży

W ofercie oprócz wyżej wymienionych produktów są inne, z którymi możesz już bezpośrednio zapoznać się jako użytkownik w Wiejskim Punkcie Handlowym, a jako zainteresowany otwarciem takiego punktu podczas rozmowy ze specjalistą, który pomaga i wspiera właścicieli WPH.

Dlaczego warto współpracować z Holdingiem Wieś Plus.

Holding WieśPlus jest firmą, której misją jest wyrównanie szans, ludzi na wsi w stosunku do ludzi zamieszkujących miasta. Chcemy, aby mieszkańcy wsi korzystali z zasobów i siły budowanej społeczności, aby wymieniali się pomysłami i wzajemnie wspierali.

Budujemy społeczność wiejską opartą na ponad 43 000 Ambasadorach i Liderach, których zadaniem jest wspieranie społeczności wiejskiej w różnego rodzaju działaniach. Budujemy także platformy typu Wiejski Targ MarketPlace, na którym każdy właściciel WPH może się dodatkowo promować ze swoimi indywidualnymi produktami.

Posiadamy wiele innych platform, wśród których jest Telewizja internetowa Wieś TV. Staramy się pośredniczyć pomiędzy wytwórcami a końcowym klientem, aby skrócić łańcuch dostaw, które generują najwięcej kosztów dla klienta końcowego.

placeholder

Chcemy, aby właściciel WPH mógł godnie zarobić.

W całej Polsce ma być otwartych 2000 Wiejskich Punktów Sprzedaży i każdy punkt ma obsługiwać około 8000 mieszkańców. Będą one rozmieszczone w mniejszych miejscowościach oraz na wsiach, gdzie jest zapotrzebowanie na tego typu produkty.

W Polsce jest wiele mniejszych miejscowości i wsi, w których jest ograniczony dostęp do tego typu produktów. To utrudnia mieszkańcom codzienne życie. Dlatego wprowadzenie Wiejskich Punktów Sprzedaży może pomóc w zapewnieniu mieszkańcom wsi i mniejszych miejscowości dostępu do ważnych dla nich produktów, takich jak pasze i karmy dla zwierząt, węgiel do ogrzewania, gaz do gotowania i wielu innych.

Jednocześnie, wprowadzenie Wiejskich Punktów Sprzedaży może przyczynić się do rozwoju lokalnych producentów, którzy będą mieli możliwość sprzedaży swoich produktów poprzez tego typu punkty sprzedaży. To z kolei może mieć pozytywny wpływ na rozwój gospodarczy mniejszych miejscowości i wsi.

Podsumowując, wprowadzenie 2000 Wiejskich Punktów Sprzedaży w Polsce, z wyłącznością na wybrany teren może zapewnić właścicielom tych punktów godny zarobek, a mieszkańcom wsi i mniejszych miejscowości ułatwić dostępu do podstawowych produktów bardzo potrzebnych oraz przyczynić się do rozwoju lokalnych producentów i gospodarki na terenach wiejskich.

Materiały reklamowe do promocji
Twojego Wiejskiego Punktu Sprzedaży.

Możliwy zarobek na prowadzeniu takiego punktu sprzedaży jest w zakresie od 1 000 zł do nawet 15 000 zł lub więcej. Aby jednak było, to możliwe potrzebna jest reklama. Chodzi o to, aby mieszkańcy pobliskich wiosek i małych miejscowości, które wybrałeś sobie, dowiedzieli się o Tobie.

Przygotowaliśmy dla pierwszych 200 Wiejskich Punktów Handlowych w promocyjnej cenie 1200 zł netto zamiast 24000 zł netto spersonalizowane materiały reklamowe, za pomocą których rozpropagujesz informacje o otwarciu własnego Punktu Sprzedaży. W pakiecie otrzymasz:

 • Spersonalizowaną stronę internetową swojego WPH
 • Dwa banery reklamowe 2 m x 1 m do rozwieszenia.
 • 2000 ulotek A6 reklamowych skierowanych do mieszkańców wsi z informacją o lokalizacji Twojego punktu sprzedaży.
 • 30 plakatów reklamowych A4 do rozwieszenia na tablicach ogłoszeń.
 • Dwa magnesy A3 na samochód lewy i prawy.
 • Dostęp do spersonalizowanego panelu zamówień.
 • Dostęp do platformy grupowych zakupów.
 • Dostęp do wyszukiwarki innych pobliskich WPH. Pomocne przy wymianie towarowej.
 • Dedykowany adres E-mail do obsługi WPH.
 • Pomoc w wypełnieniu dokumentów do uzyskania pozwolenia obrotu paszami i karmami.
 • BON o wartości 500 zł na spersonalizowane produkty, do zrealizowania jako 25% rabat na zakupy. Bon ważny przez rok od podpisania umowy na otwarcie WPH.
 • Magnesiki na lodówkę wielkości wizytówki.

Promocja 50% na pakiet reklamowy dla pierwszych 200 otwartych Wiejskich Punktów Handlowych.

Wiejskie Punkty Handlowe

Dodatkowe możliwości zarabiania na WPH

Twój garaż lub inne miejsce, w którym będziesz składował towary, będzie podstawą do współdziałania. Około 8 000 mieszkańców z okolicznych wsi, które sobie wybierzesz, będą Twoimi klientami regularnie kupującymi je od Ciebie różne produkty. Właścicielom WPH pomożemy zwiększyć dochody, poprzez rozszerzanie zakresu ich działania o nowe funkcjonalności. Zatem Wiejski Punkt Handlowy będzie dodatkowo mógł spełniać funkcję:

 • Magazynową dla innych sprzedawców naszej sieci w terenie.
 • Miejscem odpłatnego przeładunku towarów.
 • Skupu, np.: płodów rolnych, leśnych na zlecenie centrali.
 • W niedalekiej przyszłości punkt nadawania i odbioru paczek.
 • Oraz wiele innych funkcji, które mogą być wdrożone w przyszłości.
 • Możliwość zarabiania na branży prawnej i energetycznej (Opcjonalnie)
placeholder

Gotowy do działania? Zapraszam do współpracy i zarabiania.

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i ustalimy co dalej.

O blogu i o mnie.

Opis …

Newsletter.

Jeśli to, co piszę, jest dla Ciebie interesujące i chcesz być na bieżąco, zostaw swój e-mail, poinformuję Cię o kolejnym moim artykule, który zamieściłem na moim blogu.

Copyright © 2020 - 2022. JankoOgrodnik.pl — Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin
Wykonane z 💖 przez Janko Ogrodnik. Zasilany energią życia 🟡 🟡