JankoOgrodnik.pl

Ramtha. Kreowanie rzeczywistości. Podręcznik dla początkujących.

Ramtha. Kreowanie rzeczywistości. podręcznik dla początkujących
Wpis: Ramtha. Kreowanie rzeczywistości. Podręcznik dla początkujących.
Kim jest Bóg i gdzie mieszka Bóg. Kto jest Bogiem? Czy zastanawiałeś się nad tym zagadnieniem? Mało kto to robi, gdyż my ludzie w większości jesteśmy naśladowcami i ignorantami. Tak w sumie zostaliśmy wykreowani przez twórców obrazów. Ramtha daje inne spojrzenie i daje nadzieję, a wręcz pewność, że możemy drastycznie zmienić swoje życie. Wreszcie możemy iść do życia, a nie do śmierci. Jest to podręcznik dla początkujących, którzy zaczynają poznawać nową drogę życia.
Podaj dalej:

W artykule przeczytasz...

Pozostałe książki Ramthy.

Ramtha kreowanie rzeczywistości

Ramtha. Kreowanie rzeczywistości. Przewodnik dla początkujących. Wprowadzenie do nauk Ramthy.

Ramtha jest oświeconym mistrzem, nauczycielem, który podczas swojego życia zrozumiał, jak tworzymy rzeczywistość w życiu, wykorzystując nieograniczony potencjał naszego umysłu. jego posłanie, niosące ze sobą nadzieję, dla ludzkości, zmieniło wiele ludzkich dróg życiowych. ale żadnej do takiego stopnia jak JZ Kinght.

Ramtha. Mózg - Architekt rzeczywistości i bogatego życia.

Ramtha. Mózg. Architekt rzeczywistości i bogatego życia.

Jak działa mózg? Jak go uaktywnić i uświadomić sobie jego najwspanialszy potencjał. Książka ta podzielona jest na 3 części. W I części Ramtha opisuje szczegółowo nasz mózg i wyjaśnia, jak możemy kreować rzeczywistość. W II części wyjaśnia tajemnice zawarte w głębokiej podświadomości. Człowiek ma boska moc tworzenia. III część. Czym jest wzniosła myśl? Jest też zaproszeniem do rozwinięcia wspaniałego umysłu.

Ramtha. Kim jesteśmy naprawdę

Ramtha. Kim jesteśmy naprawdę.

Ramtha w pięknie pokazuje prawdę o nas samych. “Jesteście Bogami”, mówi i wyjaśnia tę tezę, kim jest Obserwator, sięgając do zasad fizyki kwantowej. Rozwija szczegółowo podstawową koncepcję świadomości i energii, które tworzą naturę rzeczywistości. Prezentuje rozwój mózgu od wczesnego dzieciństwa, problematykę cząsteczek atomowych czy sieć neuronową osobowości.

Ramtha. Przebudzenie na niezwykłość

Ramtha. Przebudzenie na niezwykłość.

Kiedyż w końcu znudzicie się powtarzaniem tej samej egzystencji? Kiedyż w końcu przebudzicie się, by stworzyć nowe marzenia, nowe paradygmaty? W moich czasach właśnie to nazwałbym przygodami. Kiedyż w końcu obudzicie się i zadecydujecie, że chcecie doświadczyć czegoś nowego? Środki i sposoby, by tak się stało, pojawią się w niezwykły sposób dlatego, że pragniecie tej przygody i jesteście na nią gotowi.

Ramtha. Jezus Chrystus życie mistrza

Ramtha. Jezus Chrystus życie mistrza.

Książka „Jezus Chrystus. Życie Mistrza” jest jednym z licznych wykładów, wygłoszonych przez Ramthę. W prosty i piękny sposób tłumaczy w niej, kim był Jezus, jakie było prawdziwe znaczenie jego życia i działalności oraz w jaki sposób każdy człowiek może urzeczywistnić w swoim własnym życiu to samo, co osiągnął Jezus.

Ramtha. Eliksir zwany miłością

Ramtha. Eliksir zwany miłością.

Miłość. Czy jest prawdziwa, czy też stanowi iluzję, mającą źródło w naszych najgłębszych snach? Co sprawia, że się zakochujemy? Czego możemy oczekiwać od związku? Czy możemy się nauczyć tego, kim jesteśmy naprawdę, kochając innego człowieka? W książce znajdziemy wyjaśnienie, czym tak naprawdę jest seksualne przyciąganie i prawdziwa miłość. Obnaża nasze sekretne fascynacje i jest praktycznym głosem, który ukazuje całą prawdę o płytkiej miłości i trudnych związkach.

Ramtha. Biała księga

Ramtha. Biała księga.

Ramtha od wielu lat przynosi nam wspaniałe posłanie. Jego nauki niosą ze sobą superświadomość. Co stanie się z wami, kiedy uświadomicie sobie, że jesteście indywidualnym Bogiem? Ramtha jest wspaniałym nauczycielem, ale nie szuka wyznawców. Nie będzie się też starał was oczarować, żebyście go czcili. Ramtha nie przyszedł tutaj po to, żeby was nawracać, ale by uczyć tych nazwanych przez niego zapomnianymi Bogami, którymi my wszyscy jesteśmy, o naszym prawdziwym rodowodzie. JZ Knight

Pytania do Ciebie na koniec.

  1. Czego nauczyłeś/aś się z tego artykułu?
  2. Co zrobiło na Tobie największe wrażenie?
  3. Czy masz jakieś przemyślenia, spostrzeżenia, uwagi, wnioski?
  4. Jakimi przemyśleniami chciałbyś się podzielić z czytelnikami bloga?
  5. Zanim jednak cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z zasadami komentowania.
  6. Jeśli już znasz zasady komentowania, dodaj komentarz, aby wzbogacić treść artykułu o swoją konstruktywną opinię i swój punkt widzenia, abyśmy wszyscy mogli rozszerzyć swoje zrozumienie życia.

Zapraszam do aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób zakupy w Oriflame

build_links(); ?>