JankoOgrodnik.pl

Transport strunowy SkyWay. Inwestycja w nowoczesny biznes

Transport strunowy SkyWay
Wpis: Transport strunowy SkyWay. Inwestycja w nowoczesny biznes
W istocie może myślisz o zainwestowaniu swoich pieniędzy w jakiś ciekawy innowacyjny projekt. Zastanawiasz się, nad projektem, który może dać Ci stabilne, pasywne dochody w długim okresie czasu? Czy chciałbyś korzystać z wolności, czerpiąc korzyści z zysków, jakie daje transport strunowy? Z tego krótkiego artykułu dowiesz się, dlaczego warto wybrać projekt SkyWay i w niego zainwestować.
Podaj dalej:

W artykule przeczytasz...

Najważniejsze informacje o projekcie.

 • Obecnie znajdujemy się w 14 etapie rozwoju firmy. Jest ich 15. To już ostatnia chwila, aby skorzystać i zainwestować w transport strunowy.
 • Jest to projekt innowacyjny, ekonomiczny i bezpieczny do transportu ludzi i towarów, zaiste w dużo większych prędkościach.
 • Inwestowanie w projekt odbywa się na bazie crowdfunding. To idealne rozwiązanie dla mniejszych inwestorów, którzy zaczynają swoją podróż z inwestowaniem i jeszcze nie posiadają wystarczającą ilość środków, aby inwestować w biznes, wykorzystując inne rozwiązania.
 • Projekt obecnie jest na etapie dynamicznego rozwoju, podpisywania umów, testowania rozwiązań, budowania całego zaplecza produkcyjno — testowego, promowania projektu.
 • Możesz zostać także partnerem. Polecając projekt, możesz zarobić pieniądze. Rekomendujesz, skutecznie  zarabiasz. To jest opłacalne dla każdego, także dla Ciebie.

Kto stworzył projekt SkyWay

Nowoczesna technologia SkyWay
Nowoczesna technologia SkyWay

Transport strunowy SkyWay – perspektywiczny i innowacyjny projekt Anatolia Junickiego. Jest to Rosyjski naukowiec, wynalazca (ponad 140 wynalazków, 200 prac naukowych i wiele innych osiągnięć), przedsiębiorca. Autor i generalny projektant całej technologii. Jego projekt to: “SkyWay – nadziemny system transportowy, w którym pojazdy poruszają się po szynach podwieszonych między podporami. Pojazdy mogą osiągnąć prędkość 500 km/H, a ich ruch jest sterowany automatycznie.” Więcej szczegółów na stronie platformy crowdfundingowej

Technologia transportu strunowego SkyWay

SkyWay promuje nowe innowacyjne rozwiązania transportu ludzi, towarów oraz transportu szybkościowego, opartego na transporcie strunowym.  Połączenie innowacyjnych rozwiązań z nowoczesną technologią daje ciekawe rozwiązania. Transport strunowy można budować w miejscach o dowolnej rzeźbie terenu. Dużo mniejsza jest ingerencja w przyrodę, gdyż transport odbywa się w powietrzu. Nie ma zabierania, takiej przestrzeni jak to bywa w tradycyjnym systemie podróżowania pociągami, gdzie same szyny zabierają ogromna ilość miejsca. Czy budowania dróg i autostrad, które zajmują ogromne powierzchnie ziemi, na której nic nie rośnie? Ja to mówię, że tam jest “patelnia”.

Rozwiązania, które oferuje SkyWay, daje możliwość przemieszczania się dla ludzi, bez potrzeby korzystania z rozkładu jazdy, ponieważ ruch odbywa się w trybie ciągłym. W istocie jest to dość wygodne dla podróżujących ludzi, gdyż na przykład w komunikacji miejskiej nie potrzebują czekać na przybycie pojazdu transportowego.

Transport strunowy — zalety tej technologii XXI wieku.

Różne sposoby podróżowania za pomocą Transportu strunowego SkyWay
Różne sposoby podróżowania za pomocą Transportu strunowego SkyWay

Nie będę się za mocno rozpisywał na ten temat, gdyż szczegóły możesz poznać na stronie projektu SkyWay. W tym celu przejdź do serwisu SkyWay. Chcę jednak zwrócić uwagę na dość znaczące kluczowe zalety tego typu transportu, które dla mnie osobiście także są bardzo ważne, gdyż moim pragnieniem jest, aby przyroda była czysta i przyjazna dla nas ludzi, a także dla zwierząt. Aby lasy były też lasami, a nie tylko terenami uprawnymi dla systemu, ale to już inny temat. W każdym razie, na co chcę zwrócić uwagę to zaiste ważne elementy jak:

 • Bezpieczeństwo. Sieć torowa znajduje się nad ziemią. Nie koliduje to z transportem ziemnym. Mniejsze ryzyko wykolejenia się takiego środka transportowego. System w pełni automatyczny. Wyeliminowano czynnik ludzki popełniania błędów.
 • Przyjazność dla środowiska. Transport napędzany energią elektryczną, mniejsze zużycie materiałów na budowę infrastruktury całego transportu. Współczesny transport niszczy przyrodę. Obecnie pod asfaltem jest ponad 200 000 km2 gleby, która nic nie rodzi. Dbanie o planetę jest kluczowym elementem.
 • Ekonomiczność. Koszty budowy dróg 20 razy mniejsze oraz koszty paliwa są 6-krotnie mniejsze od tradycyjnych dostępnych obecnie form.
 • Prędkość przemieszczania się ludzi i towarów. Do 500 km/H dla transportów szybkobieżnych. Do 150 km/H w transporcie miejskim. Prędkość transportu towarowego do 150 km/H

Ten typ technologiczny, w istocie daje jeszcze wiele innych ciekawych rozwiązań. Więcej na ten temat możesz poczytać na podanych stronach projektu podanych wyżej w różnych odnośnikach.

Inwestycje w transport strunowy za pośrednictwem SkyWay

Nadziemny system transportowy
Nadziemny system transportowy

Możesz zainwestować w innowacyjny szybko rozwijający się projekt transportu strunowego. Firma zbiera pieniądze na swoją inwestycję, korzystając z crowdfundingu. Crowdfunding jest sprawdzonym sposobem pozyskiwania kapitału przez wiele firm na całym świecie. To szansa dla ludzi, którzy dysponują niewielkim kapitałem. Inwestując w SkyWay masz możliwość uczestniczenia w projekcie globalnym i czerpania korzyści z tego typu działalności.

SkyWay pozyskuje kapitał już od 3 lat. W projekt w tym czasie zainwestowało ponad 400 000 ludzi w ponad 200 krajach. To dość ciekawa opcja dla drobnych inwestorów, choć oczywiście ten projekt jest dla każdego, kto widzi sens inwestowania w tego przypadku przedsięwzięcie.

Możesz inwestować w transport strunowy z dowolnego miejsca na świecie.

 • Jako inwestor masz dostęp do swojego GABINETU osobistego, w którym możesz zarządzać swoimi inwestycjami.
 • Ponad 50 wariantów ofert inwestycyjnych
 • Konsultacje telefoniczne w 6 językach.
 • Ponad 20 sposobów doładowania konta dla Twoich inwestycji (karty bankowe, krypto, przelewy.[…])
 • Wsparcie 24H/7 dni w tygodniu w 10 językach. Osobiście, wiele razy korzystałem z czatu do rozmowy z konsultantem. Za każdym razem otrzymałem skuteczną pomoc w rozwiązaniu moich kwestii.
 • Możliwe inwestowanie w ratach do spłaty.
 • Inwestowanie obecnie jest z dyskontem. Oznacza to, że otrzymasz wielokrotność udziałów w tej samem cenie.

Przed inwestycją możesz umówić się na rozmowę z konsultantem, który odpowie na Twoje ważne pytania. Aby poznać szczegółowo plan inwestycyjny, przejdź do strony, która zawiera informacje o projekcie, opinie inwestorów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Rejestracja do projektu, aby zainwestować w transport strunowy.

Ryzyko inwestycyjne zawsze jest.

Jeśli masz ochotę zainwestować w projekt, to potrzebujesz się zarejestrować. Zwróć uwagę, że jest to wyłącznie Twoja decyzja. Każdy odpowiedzialny człowiek odpowiada za swoje życie, za swoje decyzje i trzyma się swojej decyzji w chwilach dobrych, ale także chwilach, gdy nie jest dobrze. Odpowiedzialny człowiek, nie zrzuca odpowiedzialności na innych, jeśli coś nie wyjdzie. Miej to na uwadze, inwestując w projekt. Jeśli uwielbiasz zrzucać odpowiedzialność na innych, to ten projekt nie jest dla Ciebie.

Mam nadzieję, że rozumiesz, iż każdy projekt wiąże się z ryzykiem utraty środków. Dobrze jest wyłączyć pazerność i zainwestować tyle, jak dalece możesz sobie pozwolić z tym, co dysponujesz. Branie kredytów nie jest zaiste właściwym rozwiązaniem, Rób tak, inwestuj tyle, abyś mógł spać spokojnie, gdy z projektem pójdzie coś nie tak. Miej to na uwadze, że może tak być, ale nie musi. Ja przewiduję sukces tego projektu, widząc, co się dzieje.

Formularz rejestracyjny

Przejdź do formularza rejestracyjnego.

Program partnerski

Tak korzystam z programu partnerskiego SkyWay. Sam zainwestowałem trochę pieniędzy w ten projekt z nadzieją, że da profity, które pozwolą żyć spokojnie. W związku z tym, jeśli zainwestujesz, ja otrzymasz profit z Twojej inwestycji. Czy to jest OK dla Ciebie? Ja też dołączyłem do projektu z polecenia i cieszę się niezmiernie, że moja znajoma o mnie pamiętała. Dlaczego napisałem, że da profity? Otóż nie biorę pod uwagę pieniędzy zarabianych z programu partnerskiego. To nie są pieniądze z inwestycji, to jest za polecanie do projektu, które się skończą, gdy projekt zakończy 15 etap rozwoju.

Najważniejsze pieniądze, będą, gdy projekt ruszy. Obecnie jesteśmy na 14 etapie rozwoju projektu. Tych etapów jest 15. Po skończeniu 15 etapu firma wchodzi na giełdę, ale o tym wszystkim dowiesz się z materiałów dostępnych na stronie po rejestracji oraz  z prospektów informacyjnych, które wcześniej podałem.

Jako inwestor, jeśli masz ochotę możesz skorzystać także z programu partnerskiego oferowanego przez SkyWay. Do czego Cię zachęcam, ale to tylko Twój wybór. Wszystkie informacje na ten temat będziesz miał w swoim Gabinecie inwestora.

Z wdzięcznością

Janko

Pytania do Ciebie na koniec.

 1. Czego nauczyłeś/aś się z tego artykułu?
 2. Co zrobiło na Tobie największe wrażenie?
 3. Czy masz jakieś przemyślenia, spostrzeżenia, uwagi, wnioski?
 4. Jakimi przemyśleniami chciałbyś się podzielić z czytelnikami bloga?
 5. Zanim jednak cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z zasadami komentowania.
 6. Jeśli już znasz zasady komentowania, dodaj komentarz, aby wzbogacić treść artykułu o swoją konstruktywną opinię i swój punkt widzenia, abyśmy wszyscy mogli rozszerzyć swoje zrozumienie życia.

Zapraszam do aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób zakupy w Oriflame

build_links(); ?>