JankoOgrodnik.pl

Wizja dobra, tom 2. Bernadette von Dreien

Christina. Tom 2. Wizja dobra
Wpis: Wizja dobra, tom 2. Bernadette von Dreien
Wizja dobra Christiny von Dreien tom 2 wprowadza nas w głębsze tajniki naszej rzeczywistości. Pogłębia naszą wiedzę o życiu, a także o samym procesie życia. Możemy postrzegać tylko to, co wibruje na tej samej częstotliwości, co my lub poniżej. Nie widzimy tego, co wibruje na wyższych częstotliwościach, gdyż nasza świadomość jest za niska. Czyli nie wiemy nawet, czego nie wiemy.
Podaj dalej:

W artykule przeczytasz...

Nowa książka Bernadette von Dreien Wizja dobra. Wprowadza nas w nowe zrozumienie i poznanie. Brak nam jest świadomości, że może być coś, czego nie postrzegamy. Jest to dla nas wówczas abstrakcją i jak to mówią, “nie mieści nam się to w głowie”. Gdy poznajemy nową rzecz, wzniosłą myśl, nową wiedzę często jesteśmy zaskoczeni, zdumieni i zadziwieni, że może być inaczej, niż to, co sobie wyobrażaliśmy.

Christina. Tom 2. Wizja dobra
Christina. Tom 2. Wizja dobra

Wizja Dobra jest wspomagana przez podnoszenie świadomości.

Jeśli podnosimy swoją wibrację (częstotliwość), zaczynamy postrzegać świadomie dużo więcej. Christina wspomina w Wizji Dobra, że tu nie chodzi o to, aby nauczyć się więcej. Chodzi o to, aby sobie przypomnieć  to, co już wiemy i zawsze wiedzieliśmy. Tym samym przerzedzamy zasłonę mgły nad świadomością, która oddziela nas od źródła i wiedzy.

Pod koniec procesu będziemy czystą świadomością.

Pod koniec tego procesu nie będziemy mieli już podświadomości, będziemy czystą świadomością. Będziemy w pełni świadomi, gdy utracimy podświadomość, która nas blokuje w drodze poznawania.

Trzeba sobie też uświadomić w znaczeniu zrozumieć, że wszystko jest teraz. Przeszłość jest teraz i przyszłość jest teraz. Dla mnie jest to nie łatwe do zrozumienia. Jak mam to zrozumieć i sobie wyobrazić, że to, co było, jest teraz, że to, co ma być, jest też teraz, że tak naprawdę przeszłości i przyszłości nie ma, bo wszystko jest teraz? Potrzebuję jeszcze trochę czasu, aby zrozumieć cały ten proces.

W każdym razie książka Wizja Dobra Bernadette von Dreien, w której opisuje wiedzę swojej córki Christiny von Dreien jest niezwykle fascynująca. Chce się ją czytać i poznawać nowe punkty widzenia niby tego samego zagadnienia, ale jakże inny punkt widzenia, który poszerza zrozumienie wielu innych tematów naszego życia.

WIZJA DOBRA to pozycja podnosząca świadomość i poznanie tego, co za kurtyną.

Zachęcam gorąco do czytania, jeśli temat Cię ten interesuje. Tym, co poleciłem tę książkę, do przeczytania są zachwyceni. Książka jest pozytywna i w nosi do życia przynajmniej mojego dużą dawkę spokoju i radości, gdyż jak to Cristina Von Dreien mówi – Na końcu będzie dobrze – i tego się trzymajmy. Czytając książki, np. książkę Wizja Dobra podnosisz swoją świadomość i zwiększasz zrozumienie.

Ciekawą i niesamowicie motywującą informację znajdziesz na stronie 212 tejże książki.

“[…] To, co się dzieje obecnie w kosmosie, można by porównać do przedstawienia w olbrzymim teatrze plenerowym, jak w kosmicznym Koloseum. Cała galaktyka z wielkim zainteresowaniem śledzi proces, który przechodzimy tutaj, na planecie Ziemi, ponieważ pod dwoma względami jest on czymś szczególnym i pierwszorazowym.

Z jednej strony to się zdarza pierwszy raz, aby cała planeta sama wzniosła się do jaśniejszej sfery. Z drugiej strony jest to też pierwszy raz, aby ludność jakiejś planety otrzymała możliwość ascedencji w ciele fizycznym […]. Resztę poczytasz w książce.

Definicja ascendencja. Jest równoważna z wniebowstąpieniem i określa stan najwyższego poziomu ewolucji biologicznej istoty ludzkiej oznaczający pełną przemianę w istotę energetyczną. To, o czym także mówi biblia, że część ludzi przejdzie do życia ze swoim ciałem.

Pozostałe książki Christiny von Dreien

Dowiedz się więcej … Kim jest Christina von Dreien? …

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien.

Na koniec wszystko będzie dobrze. Christina von Dreien

Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu rozumowania i postrzegania rzeczywistości oraz do przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego zewnętrznego na poziom osobisty wewnętrzny i wzięcie pełnej odpowiedzialności za to, co się dzieje w naszym życiu na siebie.

Christina Tom 1 Blizniaczki urodzone jako swiatlo Bernadette von Dreien

Christina, tom I. Bliźniaczki urodzone, jako światło. Bernadette von Dreien.

Christina potrafi patrzeć na każde zdarzenie z wielowarstwowych perspektyw, wliczając w swoje myśli zarówno zagadnienia fizyki kwantowej, neuropsychologii, jak i duchowości. Jednocześnie posiada wiele paranormalnych zdolności, takich jak postrzeganie aury, jasnowidzenie, telekineza i telepatia. Potrafi również komunikować się ze zwierzętami, roślinami, a nawet ze światem zmarłych. Jej świadomość połączona jest z wieloma wymiarami życia.

Christina Tom 2 Wizja dobra Bernadette von Dreien

Christina, tom 2. Wizja dobra, Bernadette von Dreien.

Tom 2 opowiada dalszą część historii: ukończenie szkoły, ujawnienie się jej planu życiowego i wspaniały początek jej działalności publicznej z perspektywy jej matki Bernadette.  Książka przedstawia uniwersalne zasady życia, podążanie indywidualną drogą duszy i rozwój osobistego potencjału, wsparcie ze strony naszych opiekunów duchowych, praktyczne wskazówki do podniesienia indywidualnej i zbiorowej częstotliwości oraz inne zagadnienia.

Christina T.3 Świadomość tworzy pokój.

Christina. Tom 3. Świadomość tworzy pokój. Christina von Dreien.

Pierwsze dwa tomy serii książek Christina zostały napisane przez jej matkę Bernadette von Dreien opowiadają one o początkach historii Christiny. W tomie 3 już sama opowiada o tym, kim jesteśmy, dlaczego warunki na Ziemi są dziś takie, jakie są, i jaki pozytywny kierunek może obrać globalny rozwój. Utwierdza nas w przekonaniu, że, na koniec wszystko będzie dobrze.

Nieposłuszeństwo miłości. Christina von Dreien.

Nieposłuszeństwo miłości. Christina von Dreien.

Nieposłuszeństwo miłości odpowiada na te pytania, przedstawiając przenikliwe, a czasem zaskakujące wyjaśnienia obecnej sytuacji na świecie. Książka wzywa do większej odwagi i przypomina, czym jest człowieczeństwo. Zachęca do bezprzemocowego oporu wobec systemu społecznego, który jest tak oddalony od miłości, że bezsumiennie niszczy przyrodę, a kłamstwa, manipulacje, przemoc i wojny uznaje za normalność.

Pytania do Ciebie na koniec.

  1. Czego nauczyłeś/aś się z tego artykułu?
  2. Co zrobiło na Tobie największe wrażenie?
  3. Czy masz jakieś przemyślenia, spostrzeżenia, uwagi, wnioski?
  4. Jakimi przemyśleniami chciałbyś się podzielić z czytelnikami bloga?
  5. Zanim jednak cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z zasadami komentowania.
  6. Jeśli już znasz zasady komentowania, dodaj komentarz, aby wzbogacić treść artykułu o swoją konstruktywną opinię i swój punkt widzenia, abyśmy wszyscy mogli rozszerzyć swoje zrozumienie życia.

Zapraszam do aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób zakupy w Oriflame

build_links(); ?>