JankoOgrodnik.pl

Wyłączenie odpowiedzialności.

Zakładam, że wiesz, że każdy z nas jest inny i widzi świat tak, jak chce go widzieć. Jedni widzą problemy i otrzymują je każdego dnia. Większość społeczeństwa tak postępuje. Pozostali uważają, że świat jest piękny i to otrzymują każdego dnia, niestety należą do tej nielicznej grupy. Do jakiej grupy TY należysz? To tylko TY wiesz, ja nie wnikam.

Dlaczego piszę tego bloga?

Wyłączenie odpowiedzialności
Wyłączenie odpowiedzialności

Moim celem jest pobudzić Siebie do myślenia i do skutecznego wprowadzenia zmian w moim życiu. Wykreowanie nowego sposobu myślenia, koncentrowania uwagi na rzeczach dotyczących mojego życia. Wprowadzenie nowych lepszych nawyków, które będą mnie wspierać w drodze rozwoju osobistego. Pisanie zobowiązuje do robienia tego, o czym się pisze w sposób właściwy, przemyślany i prawdziwy. Pisać tak, aby przynosiło to wartość dla mnie i wartość dla czytającego, czyli dla Ciebie.

Piszę o tym, czego się sam uczę. Piszę, aby utrwalić swoją wiedzę.

Piszę tego bloga, aby poukładać i utrwalić wiedzę, którą odkrywam na nowo. Zdobywam ją z różnych źródeł. Nie każde źródło jest niestety tym źródłem właściwym, chodź, czasami wydaje się, że takowym jest. 99% całej wiedzy, jest wiedzą błędną, fałszywą, podaną specjalnie, aby nas wprowadzić w błąd, aby zakryć tę właściwą wiedzę, abyśmy nie obudzili się i nie poznali prawdy. Każda dziedzina życia temu podlega. Powtórzę, 99,99% wiedzy na świecie jest wiedzą fałszywą. Dlatego …

Nie wierz w ani jedno moje słowo, czytaj, analizuj i myśl. Na końcu zawsze słuchaj siebie.

Dlatego bądź czujny i nie wierz w ani jedno moje słowo, które tu czytasz. Myśl, sprawdzaj, analizuj, wyciągaj swoje wnioski. Bądź wnikliwy, nie ufaj mi bezmyślnie. Czytaj ze zrozumieniem. Zawsze na końcu słuchaj siebie. Pamiętaj, Szkiełko i oko zawsze Cię oszuka, ale serce, czyli uczucia nigdy. Powiem więcej wszystkie zmysły, które masz w swoim ciele, są w stanie cię oszukać, także miej baczność na to.

Świadomość jest początkiem poznania.

Świadomość jest początkiem poznania, a może raczej zrozumienie jest początkiem poznania. Doświadczaj i odkryj, jak jest naprawdę. Gdy będziesz czytał moje artykuły, zwróć uwagę na to, że sam cały czas uczę się i poznaję nową wiedzę. Ciągle odkrywam coś nowego. Wiem także, że nie wiem, czego jeszcze nie wiem. Dlatego przed zastosowaniem czegokolwiek z mojej treści sprawdź, czy to, co zamieszczam na blogu, jest dobre dla Ciebie i z Tobą rezonuje?

To jest moja opinia, to nie fakty, chodź czasami, mogą nimi być.

Na blogu piszę moje przemyślenia, wnioski i to są moje opinie. Mogą być faktami, ale nie muszą. Doszedłem do wniosku, że w ten sposób najbardziej będę mógł zmobilizować siebie samego do właściwego i kreatywnego myślenia, do rzetelnego spojrzenia na różne zagadnienia życia i zwiększonej uwagi. Jeśli TY na tym skorzystasz to plus dla Ciebie, a i radość dla mnie.

Zrzucasz swoją odpowiedzialność na innych, opuść mojego bloga.

Jesteś dorosły, dlatego sam za siebie odpowiadasz i za swoje decyzje. Tylko do siebie możesz mieć pretensje do nikogo więcej, gdy złą podejmiesz decyzję. Jeśli jesteś nieodpowiedzialny i swoją odpowiedzialność zrzucasz na innych, to opuść tego bloga, gdyż on nie jest dla Ciebie.
Życie jest po to, aby odpowiadać samodzielnie za swoje decyzje, nawet jak ktoś Cię na coś namówił i zrobiłeś to, co zrobiłeś, to znaczy, że wyraziłeś na to zgodę i taką decyzję podjąłeś, aby zrobić to, co zrobiłeś. Bierz odpowiedzialność za to, co robisz.

Jeśli masz ochotę mnie poznać i porozmawiać? Skontaktuj się ze mną.

—————————————————————————-
Ostatnia aktualizacja w dniu: 24 grudnia 2022 roku, godzina 15:01